APIE MUS

28234802 2102674573343013 7085476727072149645 o-1

Sveiki. Mano vardas Greta. Cannamella – mano įgyvendinta svajonė. Tai natūrali, be jokių konservantų pagaminta pieniška karamelė, kuri puikiai tinka mirkyti vaisių skilteles, prie sūrio, ledų, o labiausiai tiesiog kabinti ją šaukštu!

Cannamella gimė iš meilės saldumynams. Jau nuo pat mažų dienų nedaviau tėvams ir seneliams ramybės, nuolat ,,barškinau" indus virtuvėje :) O karamelė visad buvo KAŽKAS TOKIO. Kai prisimenu save, visada mano mėgstamiausių desertų sąraše karaliavo ji - karamelė. Čia ir buvo visko pradžia. Cannamella taip ir tapo ne tik mėgstamiausiu desertu, o mano gyvenimu.

Pasirinkusi studijuoti Maisto Technologiją ir Inžineriją puikiai žinojau, kad pasirinkau teisingą kelią. Dėka daugybės eksperimentų ir su prof. Prano Viškelio pagalba gimė - Cannamella. Idėja buvo brandinama keletą metų, tobulinamos receptūros, ieškant nepriekaištingo skonio.  Karamelė gaminama tik iš natūralių produktų - saldinto sutirštinto pieno, gliukozės sirupo ir grietinėlės - tad jokio papildomo saldiklio ar konservantų čia nėra.

Džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – pagaminti savo skaniausią pasaulyje karamelę :) Tad šiandien drąsiai sakau – paragaukite ir Jūs!

Gaminau Jums šį produktą kaip sau, kaip savo šeimai – su meile ir geromis mintimis. Prie kiekvieno stiklainiuko prisilietusios žmogaus rankos ir širdies šiluma sukūrė jo išskirtinę vertę. Kviečiu paragauti ir atrasti ypatingas natūralaus skonio gamas.

Skanaus ir į sveikatą! :)

Su meile,
Greta