D.U.K.

 • Ar yra galimybė atsiimti prekes nemokamai?

  Iš anksto užsisakę mūsų el. parduotuvėje, apmokėję visą užsakymo sumą (arba pasirinkę apmokėti vietoje) ir gavę mūsų patvirtinimą, kad jūsų užsakymas paruoštas, galite atsiimti prekes tiesiai iš mūsų fabrikėlio Universiteto g. 8A (Aleksandro Stulginskio Universitetas) Akademijos mstl. arba Stirnų g. 27, Vilniuje. Dėl atvykimo būtinai reikia iš anksto susitarti telefonu - 865480797 arba el. paštu - mazytisgabalelis@gmail.com

  Mūsų fabrikėlis yra Aleksandro Stulginskio Universitete, IV rūmai, pilkas pastatas. Jei nerasite skambinkite bandysime paaiškinti! 


  Per kiek laiko pristatote prekes?

  Prekes paštomatais bei per kurjerius pristatome per 2-4 darbo dienas nuo banko pavedimo gavimo, o jeigu dėl kažkokių mums žinomų trukdžių to padaryti negalime, būtinai iš anksto apie tai informuojame užsakovą.

  Jei per 4 dienas nuo pavedimo atlikimo negavote siuntinio ir nebuvote informuotas apie galimą jo vėlavimą, būtinai rašykite mums mazytisgabalelis@gmail.com ir kartu ieškosime pasiklydusio siuntinio.


  Atlikau pavedimą, bet negaunu apmokėjimo patvirtinimo. Kodėl?

  Jei iš karto negavote apmokėjimo patvirtinimo, nesijaudinkite. Kaip ir mūsų gamyklėlė nėra automatinė, taip ir el. parduotuvė veikia tik pusiau automatiškai, tad ne visada spėjame iš karto pamatyti gautą pavedimą.

  Jei per 1 parą nuo apmokėjimo negavote patvirtinimo, susisiekite su mumis mazytisgabalelis@gmail.com.
  Bet paprastai visus pavedimus visada gauname, dar nesusidūrėme su nė vienu pasiklydusio pavedimo atveju. :)


  Kiek laiko galioja Cannamella?

  Kuo šviežesnė Cannamella pieniška karamelė, tuo ji gardesnė. Mes visada rekomenduojam suvalgyti ją per 2 mėnesius nuo pagaminimo datos. Galiojimo laikas nurodytas ant kiekvieno indelio etiketės.

  Jei perkat daugiau Cannamella pieniškos karamelės ir/arba neplanuojat jų greitai suvalgyti, geriausia juos laikyti šaldytuve, o jau nusprendus valgyti – prieš valgant šiek tiek palaikyti kambario temperatūroje.


  Ar jūsų karamelė ekologiška?

  Nors ir gaminame produktus tik iš itin aukštos kokybės žaliavų, jie nėra sertifikuoti kaip ekologiški.


  Iš kur perkate žaliavas?

  Turime patikimus ir sertifikuotus tiekėjus, kurie visada užtikrina žaliavų saugą ir kokybę. Mūsų tiekėjai - mūsų komercinė paslaptis, kurią atskleidžiame tik atitinkamoms valstybinėms institucijoms, kontroliuojančioms mūsų veiklą.


  Kokia jūsų Cannamella rūšis populiariausia?

  Bendrai įvertinus, klasika visada liks klasika. :) Bet jai nenusileidžia Cannamella su lazdyno riešutais. Tik norim pabrėžti, kad populiarumas ne visada yra sektinas rodiklis, nes kiekvienas žmogus su laiku atranda savo favoritus, kurie nebūtinai sutampa su daugumos!


  Kokia jums Cannamella rūšis skaniausia?

  Oi… Kitas klausimas.


  Ką daryti, jei gavau sugadintą siuntinį?

  Jei gavote sugadintą siuntinį, būtinai nufotografuokite siuntinį ir kreipkitės į mus el. paštu mazytisgabalelis@gmail.com.

  Jei gavote ne tai, ką užsisakėte, mes labai atsiprašom! Susisiekite su mumis ir pasistengsim kuo greičiau ištaisyti savo klaidą.